логотип Коммунікатор-Switching  

Коммунікатор-Switching

Контакты

Адрес: вул. Клочківська, д. 350, г. Харьков
Телефоны:Контактное лицо: Константин
Тел.: +38 (095) 209-60-33

Связаться с нами

Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см - цена 44 грн./пог.м. в Харькове , (Оплітка, хомути, інструмент)

Лучшая цена
Фото Оплітка, хомути, інструмент Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см
Розничная цена
44 грн./пог.м.
Нет в наличии

Легка та гнучка, металлизована майларова кабельна оплітка ідеально натягується на будь-який провід або кабельну протяжку. Дизайнери і монтажники акустичних кабелів досягають вражаючих і унікальних візуально-збудливих ефектів при поєднанні різних видів опліток

Приклади використання

Ексклюзивне застосування ці кабельні панчохи знаходять і у любителів риболовлі, так як легка вага і прийнятна вартість роблять кабельні обплетення Mylar ідеальним продуктом для розробки і зав'язування риболовецьких приманок всіх типів і розмірів.
Перламутрові, сріблясті і золотисті кабельні панчохи дрібних діаметрів можуть бути встановлені на велосипедні троси, проводки і кабелі.
Також можна застосувати в мототехніки, якщо немає особливих вимог до міцності і термостійкості оплеток (якщо ж є такі вимоги, то використовуйте тоді обплетення для кабелів Chrome або Chrome XC).Цей вид кабельних оплеток - легкий, яскравий і економічний, виступаючи як чохол для кабелю, проводу або ланцюжка, ідеально підходить для використання в декоративних цілях усередині приміщень.
Оплітка для кабелю Mylar підходить для цікавих дизайнерських рішень, тому що відрізняється яскравістю і блиском золотистого, сріблястого і перламутрового кольорів.

Особливі властивості

Діапазон розтяжки, 0,32↔1,11 cм.
Номінальний розмір 0,64 см.

Плетени з тонких металевих смужок оплітки Mylar поряд з прозорими моноволокон нитками поліетилентерефталату (ПЕТ), створюють блискучий, іскристий, високоотражающій ефект та доступний у сріблястому (SV), золотистому (GL) та перламутровому Clear (PC) кольорах.

Еластична і гнучка оплітка для кабелю розширюється більше ніж в два рази для легкої установки її на зв'язки проводів і кабелів. Якщо перед вами не виникає завдання дотримуватися понад міцності і витривалості в оформленні кабельними переплетенням, то презентабельна обплетення для кабелю Mylar є ідеальною, економічною альтернативою.

Еще фото:

Фото Оплітка, хомути, інструмент Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см Фото Оплітка, хомути, інструмент Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см Фото Оплітка, хомути, інструмент Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см Фото Оплітка, хомути, інструмент Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см

Отзывы о Techflex (USA) Декоративна кабельна оплітка Mylar, діапазон розтяжки 0.32-1.11см

Написать
от имени: