логотип Коммунікатор-Switching  

Коммунікатор-Switching

Контакты

Адрес: вул. Клочківська, д. 350, г. Харьков
Телефоны:Контактное лицо: Константин
Тел.: +38 (095) 209-60-33

Связаться с нами

Конвертори

На сьогоднішній день відомі десятки інтерфейсів, які служать для підключення різної відео та аудіо апаратури. Якщо дивитися поверхово, кожен з цих інтерфейсів взаємно виключає один одного: підключити апаратуру з різними принципами передачі сигналу здається неможливо, сумісність їх виключається. Але може бути є рішення, яке здатне звести ці труднощі нанівець? Є, і це рішення – конвертери, з допомогою яких користувач виходить можливість комутувати між собою різні типи техніки.

Існують численні види конвертерів. Власне кажучи, скільки інтерфейсів – стільки і конверторних пристроїв, наприклад:
  • VGA конвертер, який працює з аналоговою апаратурою і перетворює сигнали на більш сучасні, цифрові формати (наприклад, HDMI або DVI). Це дозволяє більш гнучко працювати з дещо застарілою, але цінним за певними характеристиками технікою.
  • Конвертор HDMI – пристрій, що дозволяє перетворювати якісні цифрові відео та аудіо сигнали в інші інтерфейсні формати. Підтримка визначених інтерфейсів визначається конкретною моделлю.
  • Аудіо конвертер – з допомогою такого функціоналу легко і якісно передаються стерео сигнали до певного типу апаратури.
Цена: 359 грн./шт.
Перехідник HDMI→VGA 20 см
Перехідник HDMI→VGA 20 см
<strong><span style="color: #993300;">Перетворювач HDMI - VGA</span></strong>&nbsp;перетворює сигнал HDMI відео в аналоговий сигнал VGA відео до UXGA і 1080p.<br /><br />Довжина кабелю 20 см.<br /><br /><br />
Цена: 13749 грн./шт.
Перетворювач SD/HD/3G-SDI→HDMI з аудіо та прохідним вихідом на 300 м CYP PRO-SDIHDMI
Перетворювач SD/HD/3G-SDI→HDMI з аудіо та прохідним вихідом на 300 м CYP PRO-SDIHDMI
<strong><span style="color: #993300;">CYP PRO-SDIHDMI перетворювач</span></strong>&nbsp;дозволяє перетворювати відеосигнали SD-SDI, HD-SDI або 3G-SDI в сигнали інтерфейсу HDMI 1.3<br /><br />Підтримуються сигнали в форматах високої чіткості з роздільною здатністю до 1080p, аудіо потік також перетвориться в HDMI формат, одночасно, виділений небалансний стерео сигнал можна зняти з додаткового аналогового аудіо виходу.<br /><br />Наявність прохідного перетактируемого SDI виходу дозволяє передавати сигнали на велику відстань в форматі:<br /> <ul> <li>SD-SDI до 300 метрів</li> <li>HD-SDI до 200 метрів</li> <li>3G-SDI до 100 метрів.</li> </ul> <strong><br /></strong>Перетворювач не змінює дозвіл і кадрову частоту сигналу, формат на виході відповідає формату сигналу на вході.<br /><br />Функція автоматичного аналізу EDID даних перетворювача дозволяє формувати сигнал на виході у відповідності з можливостями пристрою відображення (тип колірного простору, його розрядність та формат кодування).<br /><br />Дозволяє переглядати зображення з джерела SDI сигналу на дисплеях, оснащених інтерфейсом HDMI на вході.<img src="http://i5.imageban.ru/out/2017/07/05/32352b31c8ce60a04cc244d906f05b51.jpg" alt="" width="525" height="590" />